П’ять професій, що матимуть попит у найближчі 5 років

П’ять професій, що матимуть попит у найближчі 5 років

 

Якщо ви давно мріяли змінити вид діяльності, наводимо список професій, які найближчим часом набудуть популярності та стануть більш високооплачуваними.

Медичний лаборант

Все більше охочих стежити за своїм здоров’ям, тому лаборантів, які допомагають це робити, теж стає більше. Вони проводять збір аналізів, дослідження, за якими лікарі діагностують хвороби.

Вже зараз їм готові платити від 9 000 гривень, плюс бонуси.

Водій вантажівки

Одна з причин популярності професії продажі йдуть в онлайн, тому сфера доставки стрімко розвивається. Звісно, потрібні кур’єри та оператори у поштові відділення, але також зростає необхідність у водіях, які будуть доставляти товари від магазинів і виробників до точки видачі.

Середня зарплата водія 15 000 гривень, але є компанії, що готові платити у рази більше.

Фінансовий консультант

За часів кризи виникла гостра потреба підвищити рівень своєї фінансової грамотності, щоб не тільки зберегти, а й примножити свій бюджет. У цьому допоможуть фінансові консультанти, які розкажуть, як управляти грошима, у що інвестувати, а на чому можна заощадити.

Їхня зарплата залежатиме від виробітку, складності консультацій, їхньої регулярності.

Також фінансові консультанти потрібні бізнесу, щоб займатися фінансовим плануванням.

Медсестра

Ще одні фахівці з медичної сфери, брак яких ми будемо відчувати в майбутньому. Уже зараз медикам підвищують зарплати.

А в деяких клініках операційній медсестрі пропонують винагороду від 14 000 гривень за проведення маніпуляцій, асистування на операціях, підготовку інструментів.

Веб-розробник

Розробник мобільних додатків буде користуватися популярністю в найближчі 5 років, адже світ стрімко діджіталізується, інформація переводиться у цифрову форму. Сучасному бізнесу потрібні сайти та додатки, різні технологічні рішення, щоб завжди залишатися на зв’язку зі своїм клієнтом.

https://www.work.ua/

 

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад