Про сайт

Вітаємо!

HITJOB.KIEV.UA – перший спеціалізований сервіс із on-line працевлаштування в м. Київ та Київській області

Коротко про нашу місію

Зайнятість населення має бути гарантом у забезпеченні кожним працюючим свого добробуту, відповідного до трудового вкладу, знань і здібностей. Більшість зайнятого населення України має тривалий загальний трудовий стаж, що становить більше 10 років, Проте, зміна основного робочого місця у світлі останніх подій відбувається все частіше, причому знайти нову, хоча б не гіршу за попередню роботу вдається не завжди.

Цим і пояснюється створення нашого проекту - сайту "Робота & кар'єра", який має у себе на меті, в першу чергу задовільнити все більш зростаючий попит населення на впевненість у собі, своїх силах і майбутньому, тобто на якісну та реальну роботу і, одночасно забезпечити підприємства, організації та фірми професональним та обізнаним персоналом.

Особам, які шукають роботу присвячений розділ Каталог вакансій, у якому зібрані та безперервно поповнюються вакансії різних підприємств. Для зручності пошуку вакансії згруповані та розбиті тематичні рубрики. Також для шукачів роботи представлений зручний сервіс Заповнити резюме, яке після заповнення та модерації потрапляє в Каталог вакансій, який призначений для користування роботодавцями.

Потенційним роботодавцям ми надаємо у користування Каталог резюме - із готовими реальними резюме реальних людей, які пропонують свою працю та, у випадку, якщо потрібного резюме у каталозі немає - сервіс Заповнити вакансію швидко та зручно дозволить розмістити вакансію на сайті саме на ту посаду, яку потрібно.

Іще одним розділом, як для шукачів роботи - так і для роботодавців є розділ Кадрові агентства. Перші знайдуть тут для себе велику кількість пропозицій про робочі місця, а другі - можливість відшукати персонал, користуючись послугами професіоналів цієї справи.

Не обминули стороною і наше майбутнє - школярів та студентів, осіб, які зараз навчаються, щоб потім також отримату гідну роботу і просто людей, які е перестають самовдосконалюватися та отримувати нов знання. У розділі Навчання ми зібрали дані про ВУЗи різних акредитацій, тренінги / семінари, що проводитимуться найближчим часом, курси, щоб полегшити молоді життя у пошуках знань.

Також для Вашого користування представлені розділи Корисна інформація та Законодавство, у яких зібрана різноманітна інформація по трудовому законодавству, кадровій справі, шаблони типової документації, державні класифікатори, довідники та багато іншого.

Тож успіхів Вам у Ваших справах, сподіваємось на плідну співпрацю!

Контакти

Пишіть нам з Вашими пропозиціями побажаннями!

Хостинг: Дата-центр GMhost. Адреса: 29007, Україна, м.Хмельницький, вул.Заводська, 46. Тел. 067-119-6-777. Email: support@gmhost.com.ua

Нагору Назад