5 причин ходити на нецікаву роботу
Це ж страшно подумати, на роботу ми витрачаємо приблизно чверть свого життя.
Щасливі ті люди, які отримують від цього задоволення. Є такі люди, зустрічаються. Але зустрічаються вони чомусь не часто.
У більшості випадків робота - важкий хрест, який ми, з різних причин, вимушені нести. Звідси небажання прокидатися вранці, дратівливість з незрозумілих приводів, готовність вибухнути від одного питання: "Як справи". Як хочеться на все махнути рукою. Але не можна. І ми знову, скриплячи зубами і стискаючи кулаки, йдемо на роботу.
Що ж змушує нас щодня приймати такі муки? Причин багато. Давайте розглянемо деякі з них.
1. Я не знайду іншого місця.
А ви впевнені в цьому? Що ви зробили, щоб пошукати це інше місце? Вже намагалися? І скільки спроб ви зробили? Острах залишитися без роботи цілком з'ясовний. Але й мучити себе теж не можна. Почитайте газети з рубрикою "Шукаємо", поговоріть зі знайомими, вивчіть ринок праці. І, головне, не залишайте спроб після першої ж невдачі.
2. Начальник скоро піде на пенсію і мені обіцяна його посада.
Чекайте. Що обіцяють, не всі виконують. Цілком може появитися хтось досвідченіший за вас, і поняття "протеже" ще ніхто не відміняв. А якщо ви відчуваєте себе гідним зайняти крісло начальника, то запропонуйте свої послуги в іншому місці. Ще ніхто не відмовився від хорошого фахівця. Якщо ви, звичайно, хороший фахівець. А якщо не дуже, то і в своєму колективі не підніметеся на високу сходинку.
3. Без мене на роботі не обійдуться.
Ви що, Атлант, готовий тримати на своїх плечах небо? Може бути, без вас і буде важко. Але є прекрасна приказка: "Незамінних не буває". Пам'ятайте про неї, і не забувайте про себе. Навіщо мучитися? Почуття обов'язку - це, звичайно, вітається. Але крім слова "треба", існує слово "хочу". Ось і подумайте, чого ви хочете.
4. Навколо такі приємні люди.
Буває й така причина. Приємно прийти на роботу, поспілкуватися з приємними людьми, обговорити з ними останні новини. Але ... Ви ж прийшли на роботу виконувати свої обов'язки. А з приємними людьми можна поспілкуватися і після неї. Ніхто ж не змушує вас забути цих приємних людей після переходу в інше місце.
5. Я отримую досвід.
Важлива причина. Усім потрібні фахівці з досвідом роботи. От і доводиться його отримувати. Але ж може статися так, що вам цей досвід і не знадобиться. Так обридне ненависна робота, що ви про неї і думати не захочете. Якщо ви збираєтеся продовжити роботу за обраною спеціальністю, потрібно серйозно подумати.
Як бачимо, причини, що змушують вас щоранку з ненавистю розпочинати свою роботу, можуть бути різними. Обміркуйте їх. Чи варті ваші муки того? Пам'ятайте, ненависна робота висмоктує ваші сили, подібно вампірові, повільно випиває кров.
Головне, зважитися. Або покинути її, або примиритися з нею, не витрачаючи сили на переживання. І може статися так, що ви і робота почнете відчувати один до одного взаємну любов.
Джерело: http://shkolazhizni.ru/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
6413
5635
149
4
152
5
236
18
156
5
201
8
151
3
164
5
230
7
159
4
170
6
159
5
174
4
142
0
144
2
142
1
185
4
147
3
151
0
148
3
159
8
Робота в Переяслові-Хмельницькому
153
1
144
0
142
0
157
1
143
0
144
1
143
0
143
0
146
2
152
3
148
5
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Києві складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 27700 грн.
Hitjob.kiev.ua
- 10365 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
ЧОМУ РОБОТОДАВЦІ НЕ ВКАЗУЮТЬ В ОГОЛОШЕННЯХ ЗАРПЛАТУ: ПОРАДИ HR-ЕКСПЕРТКИ, ЯКІ ВАКАНСІЇ ОМИНАТИ
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...