3 способи зберегти конкурентоспроможність персоналу
Знайти спосіб, як мотивувати персонал - не найскладніше завдання, що стоїть перед бізнесом сьогодні. А ось як зберегти мотивацію - це вже проблема. Звичайно ж, кращі співробітники демонструють відмінні результати своєї роботи, як під час кризи, так і в період затишшя. Ці люди володіють вродженою жагою до перемоги. Але ось те, що живить їх мотивацію, змінюється. Це особисте зізнання майже для всіх, професійне задоволення для деяких, і гроші чи інші матеріальні винагороди для решти.
Одним з моїх улюблених аспектів управління є пошук способів підтримки ентузіазму співробітників, щоб вони робили свій особистий внесок у розвиток компанії. Це не просто робота, а місія.
Заохочуйте цілеспрямованість
Правильне ставлення має величезне значення. Я твердо впевнений, що навіть найкращий виконавець не може підходити для команди, якщо він демонструє поведінку, яка принижує чи пригнічує інших людей.
Допомагайте своїм співробітникам ставити свої власні цілі та ділитися ними з колегами. На наших щомісячних зустрічах у відділі маркетингу кожен член команди розповідає про те, над чим він працює, і які показники будуть визначати успіх для цих цілей. Це відмінний спосіб встановлення безпосереднього підзвітності та розвитку розуміння того, що всі інші намагаються досягти. Це також можливість для інших в команді зважити свої навички та допомогти своїм колегам, у разі потреби. Розвиваючи такий спосіб спілкування, ви, тим самим, дозволяєте кожній людині відчути свою значимість для компанії.
Ви повинні дати зрозуміти, що ви цінуєте цей тип колективної роботи. Будьте щедрі на похвалу. Кожен має потребу в такому позитивному заохоченні, і, його, як правило, не завжди буває достатньо.
Я завжди намагався створити середовище, в якому працівники вірять в себе. Бути переможцем в офісі завжди означало контроль над власною кар'єрою, визначення обов'язків і перевищення очікувань. Таке ставлення є «заразним», особливо, якщо в компанії працюють талановиті співробітники.
Завжди оцінюйте
Всім потрібен зворотний зв'язок. Співробітники не можуть бути конкурентоспроможними, якщо вони не знають, як вони справляються з роботою. Говоріть їм про це. Визначте досягнення, за допомогою яких бізнес рухається вперед, і продемонструйте кожному співробітнику, як їхні старання діють на загальний прогрес. Кінець кожного кварталу - це чудовий час для вимірювання успіху та встановлення нових цілей. Не бійтеся демонструвати вашим підлеглим, що ви стежите за тим, що вони роблять. І, знову, не забувайте про позитивне заохоченні.
Нагороджуйте відповідно
Якщо ви хочете, щоб ваші співробітники завжди були мотивовані, ви повинні присвячувати певну кількість свого часу вивченню того, що змушує людей рухатися вперед, а також нагороджувати за їхній внесок і досягнення.
У нашій компанії «Angie's List» є структура бонусів, згідно з якою співробітники можуть вносити свої пропозиції про те, кого і за що винагороджувати. Менеджери постійно отримують інформацію від своїх підлеглих про те, що вони можуть виправити в своїй роботі.
Ми також нагороджуємо наших кращих співробітників, влаштовуючи їм захоплюючу подорож. Цей відпочинок включає в себе ігри в бейсбол, відвідини аквапарку і спуск по канату. У такій командній атмосфері люди не займаються бізнесом, а просто насолоджуються відпочинком і діляться ідеями.
Але в основному цей день призначений для команди керівників, які хочуть сказати спасибі тим, хто в цьому кварталі допоміг компанії рухатися вперед.
Джерело: http://hr-portal.ru/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
6399
5635
149
4
152
5
236
18
156
5
201
8
151
3
164
5
230
7
159
4
170
6
159
5
174
4
142
0
144
2
142
1
185
4
147
3
151
0
148
3
159
8
Робота в Переяслові-Хмельницькому
153
1
144
0
142
0
157
1
143
0
144
1
143
0
143
0
146
2
152
3
148
5
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Києві складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 34167 грн.
Hitjob.kiev.ua
- 10365 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
ЧОМУ РОБОТОДАВЦІ НЕ ВКАЗУЮТЬ В ОГОЛОШЕННЯХ ЗАРПЛАТУ: ПОРАДИ HR-ЕКСПЕРТКИ, ЯКІ ВАКАНСІЇ ОМИНАТИ
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...