Використання фактів в резюме
Потрібна, актуальна та точна інформація в резюме відіграє важливу роль при виборі кандидатів на вакантну посаду. Використання фактів як в резюме, так і на співбесіді, безумовно, підвищить ваші шанси.
5 порад з використання фактів з вашої професійної діяльності, які допоможуть звернути на себе увагу і довести, що ви саме той, хто потрібен компанії:
1. Використовуйте факти, щоб виділитися з натовпу
Дуже важко змусити рекрутера звернути увагу саме на вас. Однак, ваші шанси збільшаться, якщо ви надасте вагомі факти про свою кар'єру в резюме або на співбесіді. Не перераховуйте речі, значимість яких менеджер з персоналу не зможе оцінити. Список ваших обов'язків не дасть уявлення про ваш професіоналізм, тому супроводьте кожен пункт відчутним досягненням. Факти, які ви надасте, дозволять виділитися серед інших шукачів.
2. Позбавте резюме від зайвої "води"
Надлишок професійного жаргону та незрозумілої для рекрутера інформації не зіграє вам на користь. Роботодавець може знайти безліч резюме, які відповідають посаді за ключовими словами, але як йому визначити який кандидат є найкращим? Допоможуть факти. Точно вкажіть, чого ви домоглися, виконуючи ці обов'язки. Що ви поліпшили, наведіть цифри. Розкажіть з ким вам вдалося налагодити співпрацю або якого зниження цін у постачальників вдалося домогтися, наприклад.
3. Виберіть правильні факти: ваші досягнення й успіхи
Зазвичай в резюме йде стандартне перерахування "Був відповідальний за...", "Виконував..." тощо. Але те, що ви виконували, не говорить про те, як ви це виконували, чого при цьому домоглися і чому ви кращі за інших кандидатів. Що компанії дала ваша робота? Яким чином ви посприяли збільшенню доходів, підвищенню продуктивності, зниженню витрат? Якщо ви зможете дати відповіді на ці запитання, то будете в більш виграшному становищі.
4. Не надавайте помилкові та вигадані факти
Факти, які ви надасте роботодавцю, повинні витримати будь-яку перевірку. Якщо ви надасте помилкову інформацію, то це напевно відкине вас в кінець списку. Якщо ви отримаєте посаду, а ваша брехня розкриється пізніше, то це буде служити приводом для звільнення.
Якщо ви не пам'ятаєте або не можете дати точні цифри, то обіграйте це в інший спосіб. Можете написати, що "частка прибутку була значно збільшена завдяки..." або використовуйте діапазон цифр.
5. Надавайте факти, а не висновки
"Тому я є кваліфікованим співробітником", "Тому я підходжу на цю посаду" - залиште ці висновки роботодавцю. Роль шукача полягає в тому, щоб надати про себе необхідну інформацію, показати, що він вміє та чого досягнув. Останнє, ґрунтуючись на цій інформації, вирішить роботодавець. Не варто робити за нього висновки, це може бути сприйнято негативно.
Все це займає чимало часу та зусиль. Потрібно згадати масу інформації та грамотно її подати. Але це ваше завдання як шукача, і якщо ви виконали її добре - це окупиться.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
6399
5635
149
4
152
5
236
18
156
5
201
8
151
3
164
5
230
7
159
4
170
6
159
5
174
4
142
0
144
2
142
1
185
4
147
3
151
0
148
3
159
8
Робота в Переяслові-Хмельницькому
153
1
144
0
142
0
157
1
143
0
144
1
143
0
143
0
146
2
152
3
148
5
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Києві складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 35000 грн.
Hitjob.kiev.ua
- 10365 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
ЧОМУ РОБОТОДАВЦІ НЕ ВКАЗУЮТЬ В ОГОЛОШЕННЯХ ЗАРПЛАТУ: ПОРАДИ HR-ЕКСПЕРТКИ, ЯКІ ВАКАНСІЇ ОМИНАТИ
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...