6 технічних навичок, які необхідно опанувати в 2015 році
У січні Facebook-стрічку наповнюють пости з розряду "новий я в новому році". Люди сповнені планів піти вчитися, опанувати програмування, знайти високооплачувану роботу. Але приходить лютий, а вони все ті самі - з котиками, тестами "який ти рок-музикант?" і чекінами в барах. Винятки з правил трапляються. Вони постійно працюють над собою, отримують нові знання і, як наслідок, домагаються успіху. Спеціально для таких людей Business Insider зібрав колонку технічних навичок, завдяки яким навіть в кризу можна жити добре незалежно від того, в якій галузі ви працюєте, - пише ain.ua.
Життя дуже динамічнеа. Щоб залишатися в струмені, недостатньо один раз закінчити виш або якісь курси і відчувати себе гуру. Потрібно постійно вчитися. Але, якщо хапатися за все поспіль, можна ж і розумом рушити. Вибірковість - запорука успіху. Тому пропонуємо почати з найбільш швидкорослих технологій і трендів, а вірніше, навичок, необхідних для орієнтації в них. Підтримуйте актуальність своїх знань у цих шести дисциплінах, і в 2015 році все у вас буде добре.
Програмування
Сьогодні вміння писати код - першорядна навичка по всьому світу. Незважаючи на це, в традиційній системі освіти інформатики та програмування досі не надають особливого значення. Хоча цілком очевидно, що вміння кодувати стало майже настільки ж важливим у сучасному житті, як уміння читати або рахувати.
На щастя, не важливо, скільки вам років і на якій нозі ви з технологіями - набути навичок програмування можна в будь-який момент, і за бажання, безкоштовно. Почніть з CodeSchool, яка надає інтерактивні навчальні заняття з практики програмування разом із забавними відеоінструкціями. Є ще міжнародна ініціатива "Час коду", яка пропонує безкоштовний туторіал 30 мовами (української серед них немає, проте є російська) тривалістю в одну годину.
Великі дані
Великі дані - Big Data - бурхливо розвиваються на тлі поступового проникнення інтернету в усі сфери нашого життя у міру поширення "розумних речей". Чим більше даних ми збираємо, тим важливіше вміти з ними управлятися - аналізувати та будувати працюючі гіпотези про переваги клієнтів і підвищення ефективності бізнес-процесів.
Неважливо, в якій галузі ви працюєте - ігноруючи великі дані, ви можете втратити купу маркетингових і стратегічних можливостей. Освіжити свої знання концептів, постачальників і технологій великих даних ви можете на цих курсах.
Хмари
За версією провідних технічних ЗМІ, в 2015 році хмарні технології стануть "новою нормою". Причина в тому, що з їх допомогою можна скоротити до 90% витрат через оцифруваня інформаціонно-інтенсивних процесів. Експерти прогнозують, що рік від року світ буде усе сильніше йти в хмари, а на фізичних носіях буде зберігатися лише залишкова інформація.
Вивчення гнучких можливостей хмар допоможе поліпшити ваш підхід до всього, починаючи від захисту даних і закінчуючи колективними операціями. Вивчіть основи хмарних технологій на безкоштовному вступному курсі від Alison.
Мобайл
Якщо у вас немає мобайл-стратегії - у вас немає майбутнього. У 2015 році це дуже справедливе зауваження. Все більше компаній сьогодні намагаються монетизувати свої бізнес-процеси в мобільному просторі, наприклад, продавати товари або надавати послуги.
Крім того, 2015 рік, за прогнозами експертів, стане роком пікової синергії між мобайлом і хмарними технологіями. Все більше додатків будуть працювати на різних платформах. Щоб розуміти, як тренд апелює до вашого бізнесу, спробуйте навчитися писати ці самі додатки з нуля на Lynda.com.
Візуалізація даних
Кількість інформації зростає і зростає, а це означає, що коли ви хочете донести повідомлення неважливо якого змісту, ви спершу повинні прорватися крізь інформаційний шум. І тут на допомогу приходить ні що інше, як візуалізація даних. Вона передбачає використання візуальної інтерпретації даних, яка надає будь-якій інформації наочності. Такі техніки дозволяють донести деталі, які не засвоюються при традиційному поданні.
На щастя, не потрібно бути веб-дизайнером або розробником, щоб створити якісну інфографіку. Є кілька інструментів, які допоможуть вам зробити з вашого меседжу картинку в буквальному і переносному сенсі слова.
UX
UX-дизайнери - це ті самі люди, які забезпечують користувачеві хороші враження при взаємодії з продуктом. Від них залежить, яку думку про ефективність, зовнішній вигляд і зручність взаємодії складе користувач. Чим більше можливостей взаємодії із сайтом надає нам зростання мобайлу і хмар, тим більш важливим стає User eXperience.
Чим складніше система, тим краще потрібно спланувати її архітектуру. Але не тільки професійні дизайнери можуть винести переваги з розуміння UX-дизайну - будь-хто може.
Ці шість трендів змінюють підхід до бізнесу в кожній галузі економіки до невпізнання. Будьте просунутими в цих областях і вам не доведеться хвилюватися про те, щоб цей рік не закінчився провалом.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
6414
5635
149
4
152
5
236
18
156
5
201
8
151
3
164
5
230
7
159
4
170
6
159
5
174
4
142
0
144
2
142
1
185
4
147
3
151
0
148
3
159
8
Робота в Переяслові-Хмельницькому
153
1
144
0
142
0
157
1
143
0
144
1
143
0
143
0
146
2
152
3
148
5
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Києві складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 32455 грн.
Hitjob.kiev.ua
- 10365 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
ЧОМУ РОБОТОДАВЦІ НЕ ВКАЗУЮТЬ В ОГОЛОШЕННЯХ ЗАРПЛАТУ: ПОРАДИ HR-ЕКСПЕРТКИ, ЯКІ ВАКАНСІЇ ОМИНАТИ
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...