Моделі поведінки випускників вишів

Якщо говорити про моделі поведінки випускників, що визначають рівень їх активності, то фахівці кадрових агентств зазначають наступні:
- індивідуально-кар'єрна модель поведінки, для якої характерне прагнення домогтися особистого успіху в житті. Випускники, які вибрали таку модель поведінки, як правило, одночасно навчаються та працюють. Вони знають, що їм ніхто нічого не винен, і намагаються досягати всього самостійно. У таких молодих, активних та ініціативних зацікавлені багато компаній;
- невизначена модель поведінки, характерна для молодих людей, які не визначилися у своєму професійному житті та не усвідомили, чого вони хочуть, часом неадекватно оцінюють свої можливості. Роботодавці втрачають інтерес до тих кандидатів, які при співбесіді необґрунтовано завищують свої вимоги до майбутньої роботи, або готові розглядати пропозиції на різні позиції в різних сферах діяльності;
- несамостійна модель поведінки, властива випускникам, у більшості випадків дуже здібним, які проте не орієнтуються у вимогах сучасного ринку праці, які не володіють технологіями пошуку роботи.
Виш може впливати на співвідношення активних і пасивних щодо кар'єри студентів, збільшуючи, тим самим, кількість молодих фахівців, які реалізували себе у професійній діяльності.

http://www.disser.h10.ru

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад